Przychodnia uzdrowiskowa już działa
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    sobota, 12 sierpnia 2017 19:13    PDF Drukuj Email

Uzdrowisko Busko – Zdrój S.A. uruchomiło nową stronę internetową pod adresem www.przychodniauzdrowiskowa.pl, na której wszyscy zainteresowani znajdą niezbędne informacje dotyczące proponowanych turnusów sanatoryjnych, konsultacji lekarskich czy badań ambulatoryjnych. To duże ułatwienia dla osób zainteresowanych usługami w zakresie opieki zdrowotnej.

Kolejną ofertę skierowaną do kuracjuszy oraz osób poszukujących wszechstronnej pomocy lekarskiej przygotowało kierownictwo Uzdrowiska Busko – Zdrój S.A.. Od kilku dni działa w internecie nowa strona pod adresem przychodniauzdrowiskowa.pl.
Znajdują się na niej podstawowe informacje dla pacjentów zainteresowanych turnusami ambulatoryjnymi, zakwaterowaniem i wyżywieniem połączonymi z możliwością kuracji w obiektach sanatoryjnych.
Nie zabrakło także podstawowych informacji o profilu działalności i leczenia w uzdrowisku. Dodatkowo pojawiły się również niezbędne dane o dostępnych poradniach specjalistycznych, z uwzględnieniem informacji kontaktowych oraz oferty badań RTG, laboratoryjnych czy wreszcie gęstości kości wraz z aktualnym cennikiem.
Przychodnie Specjalistyczne uruchomione przez Uzdrowisko Busko – Zdrój S.A. mieszczą się w obiekcie położonym przy ul. 1 Maja 14. Serdecznie zapraszamy!     

Poprawiony ( środa, 16 sierpnia 2017 19:33 )