Gdzie na Majówkę? – konkurs z nagrodami
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    wtorek, 24 kwietnia 2018 16:33    PDF Drukuj Email

altRożnów, Wysowa, Krynica – Zdrój a może jednak stolica Małopolski czyli Kraków? Czy raczej Kłodzko na Dolnym czy Koszęcin na Śląsku? Czy lepiej jednak wybrać Góry Świętokrzyskie, Roztocze lub zahaczyć o Baranów Sandomierski, Kazimierz nad Wisłą, albo skoczyć nad Bałtyk, np. do Kołobrzegu? Trudny wybór, bo wszędzie jest pięknie!

Przed nami Majówka i kilka wolnych dni. Wielu z Czytelników pewnie już zaplanowało sobie kilkudniowy pobyt w jakimś atrakcyjnym miejscu. Niektórzy z racji cen zdecydowali się na wyjazd za granicę (bo dużo ciekawych ofert znajduje się w koszyku touroperatorów i są bardzo finansowo korzystne), ale też są osoby, które nade wszystko cenią sobie spędzanie wolnego czasu z rodziną gdzieś w Polsce.
Wielu wybrało już góry (pewnie i te wysokie i te nieco niższe), część pogna nad morze, a jeszcze inna grupa osób zechce „pomoczyć” swoje zmęczone ciała w gorących źródłach. Będą też i tacy, którzy zawędrują w leśne ostępy, do konnych lub wodnych stanic oraz wybiorą się do innych bardzo atrakcyjnych miejsc.

alt

alt

alt

A dla wszystkich mam trochę zdjęć prezentujących części naszego kraju, opisane w relacjach bądź artykułach na portalu. I to jest dla Was zachęta i wyzwanie, by te miejsca odnaleźć a wiedzą podzielić się z redakcją. W zamian obiecuję ciekawe, atrakcyjne niespodzianki i upominki ufundowane przez nas i sponsorów.
Czekam więc na prawidłowe odpowiedzi, które należy przesłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , a w ręce trójki Czytelników (wylosowanych przez „sierotkę Marysię”) trafią wspomniane nagrody.

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

Zapraszam do zabawy i czekam na prawidłowe odpowiedzi do 6 maja!


Poprawiony ( środa, 25 kwietnia 2018 17:04 )