Sport
„Przedwiośnie" nadciąga po raz czwarty!
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    czwartek, 10 stycznia 2019 12:19    PDF Drukuj Email

Maraton Pieszy Przedwiośnie to długodystansowa impreza dla piechurów i biegaczy na 76 km po najpiękniejszych szlakach turystycznych i zakątkach Gór Świętokrzyskich. Impreza odbędzie się 6-7 kwietnia br.

Więcej… Poprawiony ( czwartek, 07 lutego 2019 06:36 )
 
Rowerowa zima z Poland Bike nadchodzi!
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    wtorek, 01 stycznia 2019 16:46    PDF Drukuj Email

Tegoroczna edycja rowerowej zimy zapowiada się niezwykle atrakcyjnie.Grzegorz Wajs zaprasza amatorów MTB na Zimowy Poland Bike Marathon 2019. Miłośnicy jazdy na rowerach górskich będą ścigać się w trzech podwarszawskich miejscowościach. Zimowy Poland Bike Marathon wystartuje 17 lutego w Nieporęcie. Dwa tygodnie później 3 marca zawita do Kobyłki. Finał odbędzie się 17 marca w Markach.


Zapraszam na Zimowy Poland Bike Marathon do Nieporętu, Kobyłki i Marek! - Zapraszam na trzecią już rowerową zimę z Poland Bike – mówi Grzegorz Wajs, organizator Zimowego Poland Bike Marathon. – Liczę, że nasza propozycja ponownie przypadnie do gustu kolarskim maratończykom. Zimowy Poland Bike Marathon, jak co roku, jest znakomitą rozgrzewką przed nowym sezonem LOTTO Poland Bike Marathon. A jednocześnie ma to wszystko, co charakteryzuje nasz główny cykl oraz imprezy pod hasłem Poland Bike. Zapewniamy dobrą zabawę, ciekawe trasy z trzema dystansami, atrakcyjne nagrody i upominki oraz kolarskie miasteczka w pobliżu ciepłych hal sportowych. Mamy też istotny bonus sektorowy. Zimą każdy może poprawić swój sektor startowy. Spadków nie przewidujemy, co najwyżej będzie można zachować sektor dotychczasowy.

alt

Zimowy Poland Bike Marathon będzie rozgrywany na trzech dystansach, których nazwy są doskonale znane uczestnikom LOTTO Poland Bike Marathon. Na każdym z trzech etapów dzieci i młodzież będą rywalizować na dystansie FAN (4-10 km), a dorośli wybiorą dystans MINI (15-25 km) lub MAX (30-45 km). Podobnie jak w sezonie letnim, tak i zimowym – oprócz wielu kategorii wiekowych na każdym z dystansów – będą prowadzone klasyfikacje drużynowa i rodzinna. Do klasyfikacji generalnej zostaną zaliczone punkty z dwóch najlepszych startów. Zimowy Poland Bike Marathon wchodzi w skład punktacji Omnium Poland Bike, która uwzględnia m.in. LOTTO Poland Bike Marathon.

alt

Zimowy Poland Bike Marathon organizowany jest przy współpracy z Urzędem Gminy Nieporęt, Urzędem Miasta Kobyłka, Urzędem Miasta Marki oraz siecią SklepRowerowy.pl

alt

Poprawiony ( poniedziałek, 04 lutego 2019 08:50 )
 
Peleton LOTTO Poland Bike Marathon dotarł do Ząbek
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    czwartek, 27 września 2018 09:22    PDF Drukuj Email

altTo był niewątpliwie debiut! Kolarski peleton LOTTO Poland Bike Marathon pierwszy raz w historii zawitał do podwarszawskich Ząbek. Ta miejscowość była areną dwunastego etapu cyklu wyścigów amatorów MTB, organizowanego przez Grzegorza Wajsa. Debiut wypadł znakomicie. W Ząbkach rywalizowało aż 800 miłośników jazdy na rowerach górskich.

Więcej… Poprawiony ( piątek, 02 listopada 2018 09:38 )
 
LOTTO Poland Bike Marathon w Chotomowie
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    piątek, 31 sierpnia 2018 09:38    PDF Drukuj Email

Kolarski peleton LOTTO Poland Bike Marathon obrał kierunek na Powiat Legionowski i Lasy Chotomowskie. Pierwszy raz w historii cykl wyścigów amatorów MTB, organizowany przez Grzegorza Wajsa, zawitał do Chotomowa w podwarszawskiej gminie Jabłonna. Debiut można uznać za udany. Mimo dość kapryśnej aury i padającego deszczu w dziesiątym etapie tegorocznego LOTTO Poland Bike Marathon w Chotomowie wystartowało 550 miłośników jazdy na rowerach górskich.

Więcej… Poprawiony ( piątek, 26 października 2018 09:50 )
 
Walczyli o „Pompkę Królaka”
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    piątek, 10 sierpnia 2018 17:51    PDF Drukuj Email

altIX Memoriał Stanisława Królaka, organizowany w sercu Warszawy na Starym Mieście, ponownie okazał się prawdziwym świętem kolarstwa. Było wszystko to, czym charakteryzuje się kolarskie widowisko. Rekordowa frekwencja w wyścigach amatorskich na rowerach górskich i szosowych. Niesamowite emocje w rywalizacji zawodowców o „Pompkę Królaka”. W sumie prawie pół tysiąca uczestników i tłumy kibiców na kultowej trasie.

Więcej… Poprawiony ( niedziela, 02 września 2018 18:17 )
 
Michał Kwiatkowski wystartuje w 75. Tour de Pologne
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    niedziela, 29 lipca 2018 11:40    PDF Drukuj Email

altTo już pewna wiadomość - Michał Kwiatkowski wystartuje w 75. Tour de Pologne UCI World Tour. W barwach grupy Sky na trasie tegorocznego wyścigu mają również walczyć Michał Gołaś i Łukasz Wiśniowski.

Więcej… Poprawiony ( środa, 01 sierpnia 2018 11:28 )
 
Kolorowy peleton LOTTO Poland Bike Marathon zatrzymał się (na chwilę) w Płocku
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    wtorek, 26 czerwca 2018 15:33    PDF Drukuj Email

alt9 etap tegorocznej edycji cyklu wyścigów LOTTO Poland Bike Marathon odbył się w Płocku. Zdaniem wielu obserwatorów tamtejsza trasa należy do najpiękniejszych na Mazowszu. Nie powinien więc dziwić fakt, że rywalizowało na niej blisko 450 amatorów MTB. Start i metę organizatorzy ustawili na staromiejskim Rynku.

Więcej… Poprawiony ( środa, 27 czerwca 2018 16:01 )
 
Peleton LOTTO Poland Bike Marathon dotarł do Kozienic
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    czwartek, 14 czerwca 2018 07:55    PDF Drukuj Email

altKozienice udzieliły gościny uczestnikom kolejnego etapu LOTTO Poland Bike Marathon. W sumie wystartowało ponad 650 amatorów jazdy na rowerach górskich. Wyścigiem w Kozienicach przekroczony został półmetek tegorocznego współzawodnictwa.

Więcej… Poprawiony ( środa, 20 czerwca 2018 17:51 )
 
LOTTO Poland Bike Marathon zawitał do Legionowa
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    czwartek, 03 maja 2018 12:03    PDF Drukuj Email

„Legionowo porusza!” Oficjalne, legionowskie hasło ponownie idealnie oddało klimat LOTTO Poland Bike Marathon. Tłum miłośników dwóch kółek zawitał do podwarszawskiego Legionowa. Na starcie trzeciego w tym roku etapu cyklu wyścigów, organizowanego przez Grzegorza Wajsa, stanęło 900 amatorów jazdy na rowerach górskich. Świetna frekwencja i to mimo „majówki” oraz żaru lejącego się z nieba. Legionowo już dziewiąty raz z rzędu znalazło się na mapie Poland Bike. Za rok jubileusz.

Więcej… Poprawiony ( wtorek, 08 maja 2018 15:05 )
 
LOTTO Poland Bike Marathon gościł w Nowym Dworze Mazowieckim
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    środa, 18 kwietnia 2018 05:09    PDF Drukuj Email

altLegendarna Twierdza Modlin ponownie została zdobyta! Drugi etap LOTTO Poland Bike Marathon 2018, cyklu wyścigów amatorów na rowerach górskich, organizowanego przez Grzegorza Wajsa, został rozegrany w Nowym Dworze Mazowieckim. Ta miejscowość na mapie Poland Bike gości od samego początku, czyli dziesięciu lat.

Więcej… Poprawiony ( piątek, 20 kwietnia 2018 05:29 )
 
LOTTO Poland Bike Marathon wystartował w Otwocku
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    niedziela, 25 marca 2018 23:55    PDF Drukuj Email

altJubileuszowy, dziesiąty sezon LOTTO Poland Bike Marathon wystartował w Otwocku. Ta podwarszawska miejscowość szósty raz znalazła się na mapie Poland Bike, a czwarty raz była inauguracyjną areną cyklu organizowanego przez Grzegorza Wajsa. Pierwszy etap okazał się prawdziwą próbą kolarskich charakterów. W dość trudnych warunkach i na bardzo wymagającej trasie w Mazowieckim Parku Krajobrazowym rywalizowało blisko 750 amatorów jazdy na rowerach górskich.

Więcej… Poprawiony ( wtorek, 27 marca 2018 18:35 )
 


Strona 1 z 9