Skorzystaj z kuracji z rabatem!
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    niedziela, 02 grudnia 2018 13:25    Drukuj

„Uzdrowisk Busko – Zdrój” S.A. zaprasza do sanatoriów na kurację z rabatem. Można z takiej okazji skorzystać w miesiącach styczniu i lutym 2019 roku.„Uzdrowisko Busko – Zdrój” S.A. to firma o ugruntowanej pozycji, która oferuje wszystkim chętnym optymalne warunki do wypoczynku, regeneracji sił witalnych, relaksu i spędzenia wolnego czasu od codziennych obowiązków. Od blisko 200 lat w buskim Uzdrowisku leczą i rehabilitują schorzenia ortopedyczno – urazowe, reumatologiczne, kardiologiczne czy wreszcie dermatologiczne. Największym bogactwem są unikalne wody siarczkowe oraz solanki jodkowe.
Zawsze w pierwszych miesiącach nowego roku Uzdrowisko przygotowuje niespodzianki czyli atrakcje w postaci pakietów uwzględniających kilkuprocentowe zniżki od cen wyjściowych. Dotyczy to wszystkich, którzy zameldują się w styczniu i lutym w sanatoriach „Krystyna” i „Marconi” czyli obiektach należących do „Uzdrowiska Busko – Zdrój” S.A. Te oferty cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno osób z kraju, jak i z zagranicy.

alt

Pobyty uwzględniają noclegi, całodzienne wyżywienie oraz 4 zabiegi dziennie (po wcześniejszej konsultacji z lekarzem. Dla przykładu cena tygodniowego pobytu dla jednej osoby zameldowanej w pokoju dwuosobowym nieco przekracza 990 zł. Dodatkowo można otrzymać do 15% zniżki.
W tej sprawie należy skontaktować się z Rezerwacją Pobytów Pełnopłatnych buskiego uzdrowiska, telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 15 tel. 41 370 38 00 lub tel. kom. 785 005 500 bądź za pomocą poczty elektronicznej Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Poprawiony ( poniedziałek, 14 stycznia 2019 20:11 )