Podkarpackie Ulubione – Lato!
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    piątek, 20 lipca 2018 07:25    PDF Drukuj Email

Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza wszystkie osoby chętne do udziału w konkursie fotograficznym. To letnia edycja cyklicznego współzawodnictwa pod hasłem „Podkarpackie ulubione – cztery pory roku”! Warto skorzystać z oferty udziału w konkursie i wygrać atrakcyjne nagrody!(…)”Jeśli słoneczne dni wpływają na Ciebie inspirująco, a ciepło letniego słońca pobudza Cię do wakacyjnych podróży po Podkarpaciu to czekamy na twoje zdjęcia! Sfotografuj ulubione atrakcje turystyczne województwa w letniej scenerii i zyskaj szansę na super nagrody!” (…)  – czytamy na stronie Organizatora konkursu.
Celem cyklu konkursów jest ukazanie największych atrakcji turystycznych Podkarpacia. Każda edycja to inne kolory, inne wydanie tego pięknego regionu. W tej odsłonie konkursu Organizatorzy oczekują na fotki z atrakcjami Podkarpacia w letnim, słonecznym wydaniu. Zdjęcia mogą przedstawiać zarówno atrakcje przyrodnicze, miejskie zabytki, jak i krajobrazy. Jury w swojej ocenie będzie brało pod uwagę walor turystyczny, jak i artystyczny. Udział wziąć mogą zarówno profesjonaliści, jak i hobbyści.
Jak informują Organizatorzy na zgłoszenia czekają do 31 sierpnia 2018 r. pod adresem e-mail: konkurs@podkarpackie.travel bądź pod adresem tradycyjnym biura PROT, 35-068 Rzeszów, ul. Grunwaldzka 2. By wziąć udział w konkursie koniecznie należy przesłać Kartę Zgłoszenia (do pobrania ze strony internetowej). Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, w tym kamera GoPro , weekendowy pobyt ze śniadaniem dla 2 osób na zamku w Krasiczynie, wystawny obiad dla 2 osób w Zamku w Baranowie Sandomierskim oraz wycieczka Przemyśl ze Szwejkiem.

alt
Zdjęcia konkursowe powinny zawierać: format jpg. Minimalną rozdzielczość 300 dpi, rozmiar do 10 MB, do konkursu może być zgłoszone od jednego do czterech zdjęć od jednego uczestnika konkursu, każde zdjęcie powinno zostać podpisane w następujący sposób: oznaczenie atrakcji turystycznej, którą przedstawia fotografia, miejsce i data wykonania, imię i nazwisko autora, pora roku, do zdjęć należy dołączyć własnoręcznie podpisaną Kartę Zgłoszenia z oświadczeniem o posiadaniu praw autorskich do przesłanych prac, zawierającą zgodę na ich wykorzystywanie do celów związanych z promocją polskiej turystyki.


Poprawiony ( sobota, 28 lipca 2018 11:44 )