Rozpocznij styczeń 2017 z rabatem
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    sobota, 24 grudnia 2016 14:39    PDF Drukuj Email

Uzdrowisko Busko – Zdrój S.A. przygotowało dla wszystkich chętnych niezwykle atrakcyjną propozycję. To turnus promocyjny z zakwaterowaniem, wyżywieniem i zabiegami w Uzdrowiskowym Szpitalu „Krystyna”. Czas promocji ograniczony, więc warto się spieszyć.

Na wszystkich spragnionych odpoczynku oraz zdrowia pracownicy Uzdrowiska Busko – Zdrój przygotowali, jak co roku, ofertę pobytu w jednym z obiektów sanatoryjnych. Chodzi o Uzdrowiskowy Szpital Kompleksowej Rehabilitacji „Krystyna”. Ta propozycja to styczniowy turnus z 15% rabatem, w cenie którego zawierają się nie tylko noclegi czy wyżywienie, ale przede wszystkim bogata oferta zabiegowa z wykorzystaniem najnowocześniejszej, dostępnej w obiekcie bazy.

alt

Warto się pospieszyć, bo na chętnych czekają ostatnie wolne miejsca, a sam czas oferty jest ograniczony. Szczegółowe informacje znajdą nasi Czytelnicy na stronie internetowej buskiego uzdrowiska bądź kontaktując się z Rezerwacją Pobytów Pełnopłatnych, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 15, pod numerami telefonów 41 370 38 00 lub 785 005 500.
Serdecznie zapraszamy!

Poprawiony ( niedziela, 01 stycznia 2017 14:46 )