Zagrali dla Orkiestry
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    wtorek, 17 stycznia 2017 11:11    PDF Drukuj Email

altPo raz 25 pod kierownictwem Jurka Owsiaka zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Aktywnie w jej finał włączyło się Uzdrowisko Busko – Zdrój S.A. oraz Biuro Wystaw Artystycznych w Kielcach.


W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz 25. Wolontariusze do puszek zbierali datki na sprzęt dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.
„Uzdrowisko Busko-Zdrój” S.A. j
ak co roku wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. To czas, w którym wszystkie wrażliwe osoby i instytucje otwierają swoje serca na potrzeby innych ludzi.
- Z tej okazji wystawiliśmy na licytację Allegro pobyt dla dwóch osób w Ekskluzywnym Apartamencie w Uzdrowiskowym Szpitalu KRYSTYNA w Busku-Zdroju. Zapraszamy do pięknych, nowoczesnych wnętrz Uzdrowiskowego Szpitala Kompleksowej Rehabilitacji KRYSTYNA, położonego w pobliżu zabytkowego Parku Zdrojowego. Zapraszamy do licytacji – wyjaśnia Gerard Jakubowski, rzecznik prasowy buskiej spółki.

alt

W tym roku aktywnie w Finał WOŚP zaangażowało się też Biuro Wystaw Artystycznych w Kielcach. Wraz ze Szkołą Wrażliwości Ewy Skowerskiej i Mariusza Kosmalskiego zorganizowało dla dzieci i dorosłych lepienie z gliny plastycznej oraz modelowanie na kole garncarskim.
Warsztaty odbyły się w niedzielę, podczas Finału i skierowane były dla ofiarodawców na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Prace wykonane podczas warsztatów można było zabrać ze sobą lub zostawić na mini wystawie w BWA.
Zdjęcia dzięki uprzejmości BWA w Kielcach (aut. Magdalena Leśniak)

alt

Poprawiony ( sobota, 21 stycznia 2017 11:20 )