Udany sprawdzian kielczanek
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    środa, 01 lutego 2017 10:25    PDF Drukuj Email

altWynik 33:27 dla zawodniczek Korony Handball widniał na tablicy po zakończonym pojedynku z SPR Olkusz. To było trzecie spotkanie kontrolne kielczanek, a drugie z rywalkami z Olkusza.

W dobrym stylu i udanie z uwagi na wynik zawodniczki drużyny Korona Handball zakończyły cykl przygotowań do drugiej odsłony rozgrywek I ligi piłki ręcznej. W meczu kontrolnym  rozegranym w Kielcach, gospodynie pokonały drużynę SPR Olkusz 33:27.
To był trzeci i zarazem ostatni sprawdzian miejscowych szczypiornistek przed 13 kolejką rozpoczynającą drugą część sezonu 2016/17 rozgrywek I ligi piłki ręcznej kobiet. Kolejny raz zmierzyły się z drużyną SPR Olkusz i zwyciężyły. Wynik cieszy, choć gra niekoniecznie. Było trochę bałaganu i doskwierał brak doświadczonej pierwszej środkowej Agnieszki Młynarskiej, nieobecnej z powodu choroby.
Mecz był chwilami bardzo emocjonujący, a trenerzy obu drużyn analizowali na bieżąco każdy element związany z grą swoich podopiecznych. Zdaniem szkoleniowca kieleckiej drużyny cały zespół zagrał na przyzwoitym poziomie.

alt

Wtorkowy sprawdzian pokazał sztabowi szkoleniowemu i kibicom, na jakim etapie przygotowań do drugiej części sezonu i gier w Pucharze Polski są zawodniczki Korony Handball. Szczególnie w tym ostatnim, tuż przed pojedynkiem w ramach 1/8 Pucharu z Mistrzyniami Polski, drużyną MKS Selgros Lublin.
Przypomnijmy, mecz z aktualnymi mistrzyniami kraju rozegrany zostanie w hali MOSiR przy ulicy Krakowskiej 8 lutego o godzinie 19 .

alt


Poprawiony ( niedziela, 05 lutego 2017 10:35 )