Jeśli kuracja to tylko w „Marconim” i „Krystynie”
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    wtorek, 07 lutego 2017 09:15    PDF Drukuj Email

Jeszcze tylko do końca lutego można skorzystać z oferty zimowych rabatów na usługi zdrowotne świadczone w sanatoriach „Marconi” i „Krystyna”. Przypomnę jedynie, że obiekty te należą do bazy sanatoryjnej Uzdrowiska Busko – Zdrój S.A. Oferta usług zdrowotnych świadczonych przez obiekty należące do spółki Uzdrowisko Busko – Zdrój S.A. cieszą się przez cały rok niesłabnącym zainteresowaniem.
„Marconi” i „Krystyna” to sanatoria znane, lubiane i często odwiedzane przez kuracjuszy nie tylko z kraju, ale też i zagranicy, zarówno tych korzystających ze świadczeń finansowanych przez NFZ, jak i tych pełnopłatnych.

Niewątpliwie na fakt zainteresowania ma wpływ oferta i jakość świadczeń oraz atmosfera panująca we wspomnianych obiektach. To również nieustanne dążenie przez pracowników Uzdrowiska do poszerzania swoich kwalifikacji i umiejętności oraz korzystanie z najnowocześniejszych zdobyczy współczesnej medycyny i rehabilitacji.
Dlatego też pobyty w „Marconim” i „Krystynie” są przez kuracjuszy pożądane, a opinie pochlebne.

Co roku też kierownictwo Uzdrowiska przygotowuje specjalne pakiety usług, pozwalających nieco podreperować nadszarpnięte zdrowie w tych dwóch obiektach sanatoryjnych.

alt

Do końca lutego można skorzystać z takiej oferty w ramach zimowych rabatów. To oferta kompleksowa, obejmująca zarówno zakwaterowanie, wyżywienia i zabiegi. Wszelkie informacje na temat oferty znaleźć można na stronie internetowej Uzdrowiska Busko – Zdrój S.A. oraz pod telefonem 413703800.

alt

Poprawiony ( niedziela, 11 marca 2018 08:10 )