„Buskowianka” wspiera VTK
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    piątek, 03 marca 2017 07:58    PDF Drukuj Email

Uzdrowisko Busko – Zdrój S.A., producent naturalnej wody mineralnej „Buskowianka” i Vive Turon Kielce, najlepsza w naszym kraju klubowa drużyna w męskim szczypiorniaku, podpisały umowę o współpracy. Obie firmy będą się wzajemnie promować i wymieniać usługami. Na koszulkach mistrzowskiej drużyny z Kielc już pojawiła się reklama „Buskowianki”.

Uzdrowisko Busko - Zdrój S.A.obok oferty usług zdrowotnych i sanatoryjnych jest także właścicielem marki „Buskowianka”, producentem znakomitej i znanej nie tylko w regionie naturalnej wody mineralnej.
Vive Tauron Kielce to najlepsza drużyna klubowa w piłce ręcznej w męskim wydaniu nie tylko w Polsce, ale też na Starym Kontynencie (trzecia na świecie).
- Vive Tauron Kielce i nasze Uzdrowisko to dwie silne w regionie świętokrzyskim marki. Uznaliśmy, że należy się wzajemnie wspierać i dlatego działamy razem, czego najlepszym przykładem jest podpisanie umowy o współpracy – wyjaśnił Wojciech Legawiec, prezes Zarządu Uzdrowisko Busko – Zdrój S.A.
W ramach umowy producent ”Buskowianki” zadba o dostawy wody i zdrowie zawodników. Temu służyć ma m.in. kompleksowa oferta zabiegów leczniczych i rehabilitacyjnych oferowanych zawodnikom kieleckiej drużyny przez wszystkie szpitale i sanatoria wchodzące w skład buskiej spółki. W zamian reklama znakomitej, naturalnej wody mineralnej „Buskowianka” pojawi się na koszulkach Vive Tauron Kielce.

Poprawiony ( sobota, 04 marca 2017 08:03 )