Podziękowania dla OSM w Chmielniku
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    środa, 15 marca 2017 08:53    PDF Drukuj Email

altPrezes Jacek Bracichowicz i pracownicy Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Chmielniku otrzymali niezwykły prezent w postaci podziękowań od Magdy Gessler. Odnoszą się one do pomocy, jaka udzielona została przy powstawaniu książki zatytułowanej „Smaczna Polska”.

O produktach wyrabianych w zakładzie przy ulicy Polnej w Chmielniku, ich jakości i walorach smakowych wielokrotnie w naszym serwisie informowaliśmy. Przypomnę tylko, że dwa z nich czyli masło i ser półtłusty chmielnicki nie tylko są wpisane na listę produktów tradycyjnych, ale są także poszukiwanymi wyrobami przez konsumentów.
Praca pracowników Spółdzielni została także doceniona i wykorzystana przez Magdę Gessler, czego pokłosiem jest książka zatytułowana „Smaczna Polska”.
- Jakiś czas temu współpracowaliśmy i udzieliliśmy pomocy pani Magdzie przy pracach nad książką zatytułowaną „Smaczna Polska”. Za okazaną pomoc przyszły podziękowania od niej w postaci listu gratulacyjnego. Jest nam niezwykle miło z tego powodu – powiedział Jacek Bracichowicz, prezes OSM w Chmielniku.

alt

My także gratulujemy, a wiemy za co, bo rzeczywiście wyroby wyprodukowane w zakładzie przy ulicy Polnej to zdrowie, smak i jakość.

Poprawiony ( sobota, 18 marca 2017 09:00 )