Swoje „cztery kółka” powierz profesjonalistom
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    sobota, 25 października 2014 16:30    PDF Drukuj Email

altProwadzi działalność gospodarczą w branży motoryzacyjnej od 1991 roku i jako jedyna w regionie małopolskim i świętokrzyskim oferuje użytkownikom „czterech kółek” kompleksową obsługę. Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej, bo o tej firmie mowa, obok Kielc swoje oddziały prowadzi w Krakowie i Staszowie.

Firma jest spadkobiercą najlepszych tradycji polskiej motoryzacji, której początek datowany jest na rok 1896. Wtedy to na polskich ulicach pojawiły się pierwsze pojazdy napędzane silnikami spalinowymi. Polski Związek Motorowy O.Z.D.G. sp. z o.o. prowadzi działalność od 1991roku na terenie dwóch województw: małopolskiego i świętokrzyskiego. W ofercie obok autoryzowanego serwisu i sprzedaży samochodów marek Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Fiat Professional i Jeep, serwisu blacharsko – lakierniczego są również ubezpieczenia komunikacyjne i turystyczne wielu wiodących towarzystw działających w branży.

alt

W nowoczesnym Centrum Motoryzacji zlokalizowanym u zbiegu ulic Karkowskiej i biskupa Kaczmarka w Kielcach (oraz w oddziałach w Krakowie i Staszowie), można załatwić wszelkie sprawy związane z zakupem czy serwisem samochodów wspomnianych marek. Choć nie tylko, bowiem pojawiają się tam też kierowcy ze swoimi „maszynami” z logo innych firm, powierzając je kadrze wysokokwalifikowanych, posiadających wieloletnie doświadczenie pracowników.
- Mamy także ofertę skierowaną do posiadaczy samochodów innych marek, którym oferujemy nie tylko naprawy i bieżącą obsługę, ale też likwidację szkód komunikacyjnych. Dodatkowo na zlecenie przystosowujemy pojazdy dla osób niepełnosprawnych, montujemy instalacje gazowe oraz dokonujemy przeglądów i czyszczenia klimatyzacji, a także montujemy systemy GPS służące pozycjonowaniu i ochronie pojazdów – wylicza Mirosław Martyniszyn, wiceprezes Zarządu PZM O.Z.D.G. sp. o.o.
Dodatkowo na miejscu prowadzona jest sprzedaż, skup i wycena samochodów używanych, a w tej flocie znajdują się wyłącznie egzemplarze samochodów przejętych w rozliczeniu bądź samochody demonstracyjne z niewielkim przebiegiem i gwarancją. To potencjalnemu klientowi daje pełną informację o faktycznym stanie technicznym pojazdów, co w konsekwencji pozwala uniknąć niespodzianek związanych z ukrytymi usterkami (jak to często bywa przy kupnie używanego samochodu z tzw. „drugiej ręki”).

alt

- Staramy się świadczyć wiele innych usług, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku. Stąd też oferujemy zmotoryzowanym turystom sprzedaż winiet na autostrady w Czechach, Słowacji czy Austrii, krótko i długoterminowy wynajem samochodów, sprzedaż części i akcesoriów samochodowych, czy wreszcie pomoc ze strony licencjonowanych rzeczoznawców samochodowych – dodał prezes Martyniszyn.
Warto pamiętać, że w Centrum dokonamy badań technicznych motocykli i samochodów (w tym tych wyposażonych w instalację LPG). Osoby zainteresowane zakupem pojazdu, a nie dysponujące odpowiednią ilością gotówki, mogą skorzystać z oferty finansowania na preferencyjnych warunkach dzięki współpracy z Fiat Bank Polska S.A.. Dotyczy to nie tylko kredytu i leasingu, ale też wspomnianego wynajmu pojazdów.
Trzeba też dodać, że firma wspiera działalność sportową, czego doskonałym przykładem są organizowane wyścigi na torze w Miedzianej Górze, wyścigi górskie będące eliminacjami rajdowych Mistrzostw Polski, imprezy kartingowe i crossowe, enduro, rajdy samochodów terenowych czy wreszcie zloty pojazdów zabytkowych. 
Warto więc pamiętać, że te trzy słowa - Polski Związek Motorowy - kojarzą się wyłącznie z profesjonalizmem, jakością, doświadczeniem, komfortem obsługi i wreszcie satysfakcją klienta!


Poprawiony ( poniedziałek, 03 listopada 2014 16:38 )