Wypożycz KIA, bo warto!
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    piątek, 25 września 2015 17:51    PDF Drukuj Email

altRio, Ceed i Sportage – te trzy modele samochodów koreańskiego producenta KIA są do dyspozycji klientów, którzy chcą skorzystać z oferty wypożyczalni działającej w Auto – Centrum I.M. Patecki przy ulicy Zakładowej w Kielcach. Oferta dotyczy zarówno krótko jak i długoterminowego wypożyczenia samochodów.

Od ponad półtora roku w Kielcach działa wypożyczalnia samochodów marki KIA. W Auto – Centrum I.M. Patecki, przedstawiciela tego azjatyckiego producenta samochodów, którego salon mieści się przy ulicy Zakładowej można wypożyczyć trzy modele samochodów. Rio, Ceed i Sportage to pięciomiejscowe osobówki, wyposażone w silniki o różnej pojemności, zarówno benzynowe, jak i diesle.
- Oferta wypożyczalni skierowana jest do szerokiego grona kierowców zainteresowanych tego rodzaju usługą. To przede wszystkim ukłon w kierunku posiadaczy samochodów marki KIA i naszych klientów, którzy z różnych przyczyn nie mogą skorzystać ze swojego samochodu (np. z uwagi na jego naprawę lub wypadek), ale też i innych użytkowników, np. takich, którzy chcą kupić samochód i zastanawiają się nad wyborem marki i modelu – wyjaśnia Michał Berowski, Szef Sprzedaży Auto – Centrum I.M. Patecki w Kielcach.

alt

Klienci wypożyczalni mają do dyspozycji kilka egzemplarzy pojazdów.
- Staramy się by było ich co najmniej pięć. Atutem jest fakt, że to wszystko nowe egzemplarze, co najwyżej z sześciomiesięcznym okresem użytkowania. Oferujemy atrakcyjne warunki wypożyczenia i jego cenę, która uwarunkowana jest od czasu, na jaki umowa jest zawarta. Do wszystkich naszych klientów kierujemy specjalną ofertę z możliwością wykupu samochodu z atrakcyjnym rabatem liczonym od ceny katalogowej. Zwykle jest to około 10% – dodaje M. Berowski.
Klienci mają też wybór, czy samochód ma być oklejony znakami wypożyczalni czy bez tego rodzaju informacji. Istotnym novum jest też możliwość wypożyczenia modelu auta, którego aktualnie w ofercie wypożyczalni nie ma (np. KIA Venga).
- W takim przypadku dokonujemy zakupu tego samochodu w imieniu klienta, a on otrzymuje możliwość odkupienia go na atrakcyjnych warunkach finansowych. Taka oferta skierowana jest wyłącznie do klientów zainteresowanych długoterminowym okresem wypożyczenia pojazdu – dodał M. Berowski.

alt

Warto też dodać, że od kilku tygodni, w Sandomierzu przy ulicy Lwowskiej działa salon firmy Auto – Centrum I.M. Patecki. Dlatego też oferta wypożyczalni dostępna jest także mieszkańcom tego miasta i okolicznych miejscowości oraz sąsiednich województw (lubelskiego, małopolskiego i podkarpackiego).
Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferty!


Poprawiony ( poniedziałek, 28 września 2015 18:01 )