KIA dotarła do Sandomierza
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    sobota, 07 maja 2016 09:02    PDF Drukuj Email

altPo Krakowie, Kielcach także Sandomierz zaznaczył się na mapie Małopolski i Świętokrzyskiego, dwóch sąsiadujących ze sobą regionów, w których znajdują się salony marki KIA prowadzone przez firmę I.M.Patecki. W tym ostatnim, salon popularnej koreańskiej marki samochodów funkcjonuje ledwie od kilku miesięcy.


Samochody marki KIA cieszą się ogromnym zainteresowaniem dzięki swoim niezaprzeczalnym walorom i bogatej ofercie modeli, odpowiadającej na zapotrzebowanie szerokiego i bardzo często wybrednego grona automobilistów. To zainteresowanie przekłada się na wielkość sprzedaży. Nie bez znaczenia jest też polityka producenta zmierzająca do maksymalnej dostępności samochodów dla potencjalnych klientów. Stąd jak przysłowiowe „grzyby po deszczu” powstają salony marki prowadzone przez firmy będące przedstawicielami KIA Motors. Doskonałym przykładem obrazującym tę tezę jest firma I.M. Patecki, która kilka miesięcy temu otworzyła swój kolejny salon w Sandomierzu. To po Krakowie i Kielcach trzecie miasto, w którym można kupić samochody tego popularnego koreańskiego producenta pojazdów. Salon mieści się przy drodze krajowej 77 czyli ulicy Lwowskiej, głównym trakcie prowadzącym z Sandomierza do nieodległego Tarnobrzega (niemal tuż naprzeciw stacji kolejowej Sandomierz).

alt

W salonie obok samochodów można też nabyć części zamienne oraz pełną gamę niezbędnych kierowcom akcesoriów, a jego pracownicy w razie potrzeb służą doradztwem i specjalistyczną pomocą. Dla użytkowników samochodów ze znaczkiem KIA uruchomiony został na razie mobilny serwis (w razie potrzeb usługi świadczą mechanicy z Kielc), ale już wkrótce oddana zostanie do użytku stacja serwisowa. Na sąsiadującej z salonem działce powstają bowiem budynki nowoczesnego zaplecza serwisowego, w których świadczone będą kompleksowe usługi związane z bieżącą eksploatacją bądź naprawami samochodów marki KIA.

alt

Dodajmy na koniec, że firma I.M. Patecki obecna jest w Sandomierzu nie tylko biznesowo, ale też wspiera wiele lokalnych wydarzeń o charakterze kulturalnym jak np. Festiwal Filmów Niezwykłych. W ubiegłym roku, w listopadzie, wsparła też organizowane po raz trzeci przez sandomierskich winiarzy Święto Młodego Wina, a samochody z charakterystycznym logo Firmy spotkać można nie tylko na sandomierskim rynku.

Poprawiony ( niedziela, 08 maja 2016 09:12 )