Nadaje się nie tylko do słodkich kremów
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    piątek, 16 marca 2018 19:10    PDF Drukuj Email

altProdukowana od lat w Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Chmielniku śmietanka kremowa posiada naturalne cechy smakowe zbliżone do śmietany wiejskiej. Jest w pełni czystym produktem otrzymywanym z najlepszej jakości mleka krowiego.


Jest produkowana od lat wg. tradycyjnej technologii w zakładzie przy ulicy Polnej czyli w Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Chmielniku. Ta śmietanka kremowa posiada naturalne cechy smakowe zbliżone do klasycznej śmietany wiejskiej. Jest w pełni czystym produktem otrzymywanym z najlepszej jakości mleka krowiego.
Po schłodzeniu doskonale się ubija, przez co nadaje się do ciast, deserów i słodkich kremów. Ale to nie wszystko. W połączeniu z przyprawami czy ziołami tworzy wspaniały sos nie tylko do sałatek, ale też i surówek. Swoim świeżym aromatem poprawia smak każdej zupy i innej potrawy.

alt

Śmietanka kremowa z OSM w Chmielniku już czeka w magazynie zakładowym na wysyłkę do sklepów. A gdzie można ją spotkać na sklepowych pólkach i kupić? Dostępna jest w sklepach sieci „PSS Społem”, „Lewiatan” czy innych np. ze zdrową żywnością. Warto poszukać tego wyrobu, by sprawdzić jej walory smakowe.

alt

Poprawiony ( niedziela, 18 marca 2018 19:42 )