Maślanka naturalna jest smaczna i zdrowa
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    sobota, 12 maja 2018 17:51    PDF Drukuj Email

To niezastąpiony podczas posiłków napój mleczny. Wzmaga wydzielanie soków żołądkowych oraz reguluje pracę układu pokarmowego. Maślanka naturalna! Ta z Chmielnika jest smaczna i zdrowa.


Jest niezastąpionym napojem mlecznym podczas śniadania, obiadu i kolacji. Dzięki zawartości kwasu mlekowego wzmaga wydzielanie soków żołądkowych, reguluje pracę układu pokarmowego. Szczególnie ta z Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej, z zakładu przy ulicy Polnej w Chmielniku, ma szczególne walory: jest bogata w lecytynę, białka i sole mineralne, lekkostrawna, niskokaloryczna i dietetyczna.
Warto ją polecić przede wszystkim osobom, które pragną zgubić kilka kilogramów. Najlepiej smakuje z młodymi ziemniakami i koperkiem. Można ją pić w formie koktajli po zmiksowaniu z ulubionymi owocami (szczególnie sezonowymi). Domowy chlebek upieczony na bazie chmielnickiej maślanki naturalnej smakuje wybornie. Polecam maślankę jako urozmaicenie diety całej rodziny. Przekonajcie się sami i naturalny wyrób rodem z Chmielnika spróbujcie!  


Poprawiony ( wtorek, 15 maja 2018 17:57 )