Ser twarogowy chudy z Chmielnika to samo zdrowie…
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    sobota, 02 marca 2019 18:28    PDF Drukuj Email

Od kilku lat na sklepowych półkach znaleźć można niezwykle smaczny i zdrowy ser twarogowy chudy wyrabiany w Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Chmielniku. To produkt, którym warto się zainteresować.Jest smaczny, zdrowy i wyrabiany bez konserwantów. Na rynku dostępny od kilku lat. To ser twarogowy chudy z Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej z ulicy polnej w Chmielniku.

Wyrób powstaje z mleka o zawartości 0,005% tłuszczu. To kolejny ukłon w stronę osób chcących się zdrowo odżywiać i poszukujących na sklepowych półkach produktów naturalnych i ekologicznych.

- Ser twarogowy chudy produkowany jest z mleka odtłuszczonego. W ten sposób nasza spółdzielnia wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu rynku, na którym podaż tego rodzaju wyrobów nie nadąża za popytem – wyjaśnia Jacek Bracichowicz, prezes spółdzielni.

Ser twarogowy chudy to produkt odznaczający się nie tylko wysoką jakością (jak pozostałe wyroby z charakterystycznym logo w kolorze niebieskim), ale też ma znakomite walory smakowe. Dodatkowo opakowanie jest bardzo poręczne, bowiem niewielkie jego kawałki o gramaturze 20 – 30 dag (tzw. „śniadaniówki”, do jednorazowego spożycia) pakowane są w folię w charakterystyczną biało – zieloną kratkę.

Ser twarogowy chudy dostarczany jest do sklepów na razie w tygodniu, ale w odpowiedzi na większe zapotrzebowanie konsumentów, jego produkcja może zostać zwiększona.


alt


Dostępny jest w sprzedaży w sklepach sieci Lewiatan, PSS „Społem”, GS „Staszów”, kieleckim „E’Leclerc”, sklepach ze zdrową żywnością (także w sklepie wysyłkowym "Słoiki Baby Jagi") i wielu innych placówkach handlowych współpracujących ze spółdzielnią mleczarską z Chmielnika.

Poprawiony ( niedziela, 31 marca 2019 18:45 )