Buskie uzdrowisko zaprezentowało się w Łodzi
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    poniedziałek, 19 marca 2018 13:47    PDF Drukuj Email

Od piątku 16 do niedzieli 18 marca w Łodzi odbywała się duża impreza targowa pn. „Regiony Turystyczne - na styku kultur”. Wśród wystawców reprezentujących branżę sanatoryjną znalazło się Uzdrowisko Busko – Zdrój S.A.

W weekend 16-18 marca w stolicy województwa łódzkiego odbywała się kolejna edycja targów „Regiony Turystyczne – na styku kultur”. To jedna z wielu prestiżowych imprez tego typu w naszym kraju na której obecność jest obowiązkowa. Z zaproszenia na wydarzenie skorzystało Uzdrowisko Busko – Zdrój S.A., które wraz z partnerami, innymi obiektami sanatoryjnymi z Buska – Zdroju, zaprezentowało kompleksową ofertę usług leczniczych. Oferta Uzdrowiska w zakresie lecznictwa i rehabilitacji cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, o czym świadczyła ilość osób odwiedzających dedykowane stoisko. Wiele pytań dotyczyło możliwości skorzystania z oferty obiektów należących do spółki, w tym sanatoriów „Marconi:, „Mikołaj”, „Oblęgorek” czy szpitala „Górka” oraz „Krystyna”. Dużym powodzeniem cieszyły się również "Słoneczne Kosmetyki" i "Buskowianka".

alt

Warto pamiętać, że korzystający z usług leczniczych oferowanych przez UBZ, mają także możliwość poznania wartości terapeutycznej unikalnych w świecie leczniczych wód siarczkowych.
Jeśli ktoś nie zdążył do Łodzi, to kolejna okazja zdobycia informacji o ofercie Uzdrowiska będzie miała miejsce na zorganizowanych w Katowicach Międzynarodowych Targach Turystyki GLOBalnie.

Zdjęcia z profilu Uzdrowiska Busko - Zdrój S.A. na FB