Marcowa ofensywa informacyjna UBZ
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    wtorek, 03 kwietnia 2018 15:20    PDF Drukuj Email

altSpółka „Uzdrowisko Busko – Zdrój” S.A. w minionym miesiącu prowadziła ożywioną kampanię informacyjną podczas dwóch dużych i prestiżowych imprez targowych. Chodzi o odbywające się w Łodzi Targi „Regiony Turystyczne – Na Styku kultur” oraz katowickie Międzynarodowe Targi Turystyki „GLOBalnie”. Prezentowana była bogata oferta działających w ramach Spółki obiektów, w tym Ośrodka Anthropos w Uzdrowiskowym Szpitalu Kompleksowej Rehabilitacji „Krystyna” oraz szpitala „Górka”. Nie zabrakło też informacji nt. „Słonecznych Kosmetyków” i naturalnej wody mineralnej „Buskowianka”.   


Miesiąc marzec obfitował w ważne imprezy targowe, które dla spółki „Uzdrowisko Busko – Zdrój” S.A. były okazją do prezentacji bardzo bogatej i różnorodnej oferty usług leczniczych. Przedstawiciele Spółki uczestniczyli w dużych wydarzeniach targowych, jakimi były bez wątpienia łódzkie Targi „Regiony Turystyczne – Na Styku Kultur” i odbywających się w Katowicach Międzynarodowych Targów Turystyki „GLOBalnie”.

alt

„Uzdrowisko Busko – Zdrój” S.A. tradycyjnie już prezentowało swoją ofertę na wspólnym stoisku wraz z innymi podmiotami sektora uzdrowiskowego z tego ponidziańskiego kurortu. Stoisko było oblegane i cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, a same targi były doskonałą okazją do zaprezentowania nowości. Jedną z takich właśnie była bez wątpienia oferta działającego w Uzdrowiskowym Szpitalu Kompleksowej Rehabilitacji „Krystyna” Ośrodka ANTHROPOS. To obiekt, w którym przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu diagnozowane i rehabilitowane są uszkodzenia narządu ruchu. Uwagę przykuwały również propozycje Szpitala GÓRKA z zakresu ortopedii i rehabilitacji dla dzieci i dorosłych. Warto wspomnieć o Oddziale Okulistycznym, działającym od kilku miesięcy na buskiej „Górce”. Duże powodzenie miały "Słoneczne Kosmetyki" i "Buskowianka-Zdrój" – produkty ze świętokrzyskiego kurortu. Wiele z napotkanych podczas katowickich i łódzkich targów osób wspominało swój pobyt w Busku-Zdroju, szczególnie oraz zbawienne działanie tamtejszych, unikalnych leczniczych wód siarczkowych. Ten naturalny skarb powoduje, że każdego roku do Buska-Zdroju i obiektów sanatoryjnych Spółki przybywa wiele tysięcy kuracjuszy. Z pewnością nie inaczej będzie i w tym roku, zwłaszcza, że liczba gości w buskim kurorcie systematycznie rośnie.

alt

Dodać należy, że „Uzdrowisko Busko – Zdrój” S.A. nazywane jest Świętokrzyską Perłą Przyrodolecznictwa. To największe uzdrowisko w woj. świętokrzyskim i jedno z najbardziej znanych w Polsce. Mówiąc o promocji sektora uzdrowiskowego w regionie warto wspomnieć o ogromnej roli „Uzdrowiska Busko – Zdrój” S.A. w tym zakresie. Spółka jest liderem działającego w województwie świętokrzyskim Konsorcjum Turystyka Zdrowotna i Prozdrowotna (zaliczanej do jednej z inteligentnych specjalizacji województwa), oraz aktywnie angażuje się w działalność Klastra Uzdrowiska Świętokrzyskie, zrzeszającego podmioty działające na rzecz rozwoju, popularyzacji i promocji branży uzdrowiskowej w regionie.  Więcej informacji o ofercie Spółki znajdą Państwo na stronie www.uzdrowiskobusko.pl

Poprawiony ( wtorek, 03 kwietnia 2018 15:31 )