Ogromne zainteresowanie ofertą „Uzdrowiska Busko – Zdrój” S.A.
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    sobota, 21 kwietnia 2018 21:19    PDF Drukuj Email

W Kielcach odbywa się kolejna edycja targów „Agrotravel & Active Life”. W tej imprezie branży turystycznej, która zorganizowana została już po raz dziesiąty, wśród wystawców prezentuje się „Uzdrowisko Busko – Zdrój’ S.A., z bogatą ofertą usług leczniczych. Cieszy się ona ogromnym zainteresowaniem gości odwiedzających targi.


To jubileuszowa, dziesiąta już edycja Międzynarodowych Targów Turystyki Wiejskiej i Aktywnej „Agrotravel & Active Life”, która jak co roku do Kielc ściąga liczną rzeszę wystawców związanych z branżą. Wśród nich prym wiodą Lokalne Grupy Działania, stowarzyszenia i organizacje branżowe skupiające m.in. właścicieli rodzinnych gospodarstw agroturystycznych i pensjonatów, producentów zdrowej żywności i in.
W targach od lat uczestniczy „Uzdrowisko Busko – Zdrój” S.A., specjalizujące się w leczeniu sanatoryjnym schorzeń kardiologicznych i układu ruchu. I co roku wielu targowych gości chce poznać ofertę zabiegową, która w tym roku jest szczególnie bogata i różnorodna. Wzbogaciła się bowiem o Ośrodek Diagnostyki i Rehabilitacji Uszkodzeń Narządu Ruchu „Anthropos”, który działa w strukturach Uzdrowiskowego Szpitala Kompleksowej Rehabilitacji „Krystyna”. W czasie targów odbyła się m.in. prezentacja możliwości egzoszkieletu, który wspiera osoby po ciężkich wypadkach i z niedowładem kończyn w rehabilitacji i nauce chodu. Sporo osób skorzystało też z platform do oceny i treningu równowagi i chodu na stabilnym lub niestabilnym podłożu, a także z interaktywnych urządzeń do rehabilitacji kończyn górnych.

alt

Warto dodać, że „Uzdrowisko Busko – Zdrój” S.A. zanotowało kolejny sukces wizerunkowy. Doceniona została organizacja i aranżacja stoiska (na którym pojawiła się pełna oferta „Słonecznych Kosmetyków” oraz Naturalnej Wody Mineralnej „Buskowianka”), czego dowodem było przyznanie I miejsca za najciekawsze stoisko podczas targów „Agrotravel & Active Life”.

alt

Poprawiony ( niedziela, 22 kwietnia 2018 19:33 )